اخبار اقتصادی

خطر انقراض در کمین گونه های مختلف گاو، گوسفند و بز

معاون پژوهشی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور گفت: سه نژاد گوسفند، چهار نژاد بز و چهار نژاد گاو کشور در خطر انقراض قرار دارند.

21 دی 1397

تلویزیون به اولویت های جامعه نمی پردازد، اعتراض هایم را حذف کردند

به گزارش خبرنگاران، صبا کمالی بازیگر تلویزیون و تئاتر درباره حضورش در عرصه های مختلف غیر از تلویزیون اعلام کرد: من غیر از تلویزیون در حوزه های دیگر هم کار می کنم زیرا شرایط در تلویزیون از لحاظ روابط و شرایط فرهنگی و نوع پرداخت ها نامناسب و ناامیدکننده...

30 آذر 1397

صادرات 10 درصد فرآورده های لبنی نیشابور به خارج از کشور

به گزارش خبرنگاران ، محمدعلی فرهمند راد صبح یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تعداد 75 واحد صنعتی صنایع تبدیلی کشاورزی در نیشابور فعال است که 16 واحد لبنی با ظرفیت اسمی 180 تن در روز و فراوری واقعی 109 تن انواع فراورده های لبنی را فراوری می نمایند.

21 آذر 1397

کره شمالی کنفرانس بلاک چین و ارز دیجیتال برگزار می نماید

کره شمالی در اکتبر امسال میلادی میزبان کنفرانس بین المللی فناوری بلاک چین و ارز دیجیتال در پیونگ یانگ است.

28 مهر 1397

آژانس های ادبی با دوپینگ زنده اند

خبرنگاران گروه فرهنگ: یک کت و شلوار ساده یا یک کت و دامن معمولی بر تن دارد. کیف یا چمدانی کوچک را نیز به دنبال خود. در دستش دفترچه ای است که اگر بتوان در آن سرک کشید تنها نام و نشانی و آدرس و زمان دیدارهای ملاقات درج گردیده است. نه میزی دارد، نه منشی و نه چیزهایی...

4 شهریور 1397

فهرست کالاهای مشمول ارز 4200 تومانی اعلام گشت

به گزارش خبرنگاران، اسحاق جهانگیری به استناد مصوبه روز چهارشنبه هیأت وزیران فهرست کالاهای مشمول ارز دولتی با نرخ 4200 تومان را به دستگاه های اجرایی ابلاغ کرد.

2 شهریور 1397