خودرو

سازمان ملل: مزدوران روسی در لیبی می جنگند

دولت پوتین از دولت ژنرال حفتر در شرق لیبی حمایت می کند.

14 تیر 1399

توقیف 32 هزار ماسک قاچاق پیش از رسیدن به پایتخت

خبرنگاران/سمنان فرمانده انتظامی استان سمنان از توقیف یک دستگاه کامیونت حامل ماسک های خارج از شبکه توزیع توسط ماموران شاهرود به ارزشی بالغ بر 1.5 میلیارد ریال اطلاع داد.

23 خرداد 1399

خبرنگاران ملی پوش دوچرخه سواری: اهداف مهمی دارم

تهران- خبرنگاران- عضو تیم ملی دوچرخه سواری با بیان اینکه اهداف مهمی دارد، گفت: سال جدید برایم زمان حضور در مسابقات مهم بین المللی برای کسب مدال های بیشتر و تجربه اندونزی در کنار المپیکی ها است.

5 خرداد 1399

اجرای طرح رعایت فاصله اجتماعی تا بیستم فروردین ماه تمدید شد

خبرنگاران/لرستان استاندار لرستان گفت: اجرای طرح رعایت فاصله اجتماعی تا بیستم فروردین ماه تمدید شد.

31 اردیبهشت 1399

تردد بین شهری کارکنان در مازندران از دهم فروردین با حکم ماموریت امکان پذیر است

رئیس پلیس هدایت و رانندگی مازندران گفت که از یک شنبه 10 فروردین تردد بین شهری کارکنان دولت و دیگر شاغلان دستگاه ها و سازمان ها و نهادها در استان تنها با در دست داشتن حکم ماموریت امکان پذیر است و افرادی که چنین حکمی نداشته باشند نمی توانند با خودروی شخصی...

27 اردیبهشت 1399

روش های کسب درآمد در سفر؛ روش هایی اصولی و کاربردی

اگر همیشه آرزو داشته اید به طور تمام وقت سفر کنید و با دیدن گردشگرانی که همیشه در سفر هستند، از خودتان پرسیده اید که آنها چگونه از پس مخارج آن بر می آیند، باید بگوییم مطلب خوبی را برای خواندن انتخاب کرده اید. بسیاری از گردشگران از خانواده های ثروتمند نیستند؛...

19 اردیبهشت 1399

توزیع کیسه های زباله مخصوص خودروها در اصفهان

رییس اداره خدمات شهری شهرداری اصفهان از توزیع کیسه های زباله مخصوص خودروها برای جلوگیری از انداخته شدن ماسک و دستکش در معابر شهری اطلاع داد.

19 اردیبهشت 1399

همدلی بی مثال ساکنان منطقه 18 برای مبارزه با کرونا

مدیریت شهری منطقه 18 همچون ارگان ها و نهادهای دیگر برای مقابله با شیوع بیماری کرونا و حفظ جان شهروندان وارد میدان شده و با اجرای طرح ضدعفونی محله ها در 7 ناحیه و 16 محله به جنگ کرونا آمده است.

10 اردیبهشت 1399

خبرنگاران کرونا و دستان خالی پدر

ساوه - خبرنگاران - ویروس کرونا فقط به ریه های انسان و اختلال در سیستم تنفسی حمله نمی کند بلکه نفس بسیاری از کسب و کارها را هم به شمارش انداخته و دشت و دخل نان آوران را به شدت کاهش داده است.

7 اردیبهشت 1399

خبرنگاران کرونا در قم؛ عملیات ضدعفونی معابر با مشارکت نیروهای مسلح انجام شد

قم - خبرنگاران - رزمایش حضرت علی ابن ابیطالب (ع) روز پنج شنبه با هدف اجرای عملیات ضد عفونی معابر عمومی شهر قم توسط قرارگاه جهادی مبارزه با ویروس منحوس کرونا و مشارکت نیروی زمینی ارتش، سپاه، شهرداری و سایر دستگاه های مرتبط انجام شد.

3 اردیبهشت 1399

صنعت ژاپن در تکاپوی مقابله با کرونا

صنعت خودروسازی ژاپن با شیوع کروناویروس دچار رکود چشم گیری شده است.

30 فروردین 1399

سازوکار مدیریت تاب آور در محله های همدان بازتعریف شود

به گزارش خبرنگاران، کامران گردان پیش از ظهر یکشنبه در جلسه محیط زیست شورای شهر همدان گفت: شورای ایمنی محلی، برگزاری مانورهای محله ای و مشارکت های مردمی در بخش ایمنی محلات باید در دستور کار مدیریت بحران شهرداری قرار گیرد.

27 فروردین 1399

نسبت ترافیک اینترنت داخلی به خارجی 70 به 30 می گردد

خبرنگاران - گروه دانش و فناوری؛ معصومه بخشی پور: پس از سال ها فراز و فرود در به اجماع نظر رسیدن اعضای شورای عالی فضای مجازی و وزارت ارتباطات بر سر تعریف یکسان از مفهوم شبکه ملی اطلاعات، این پروژه ملی وارد فاز جدیدی در اجرا شده است.

14 فروردین 1399

44 نکته ضروری در عکاسی دیجیتال (بخش دوم)

شاید عکاسی در نگاه اول به چهار مرحله دریافت دوربین در دست، یافتن سوژه، انتخاب تنظیمات مناسب و فشردن شاتر محدود گردد. اما دنیای عکاسی مخصوصا عکاسی دیجیتال شامل هزاران ترفند، نکته و ظرافت است که آموختن آن های احتیاج به سالها تجربه و آزمون و خطا دارد. اما...

8 فروردین 1399

فرمول های طبیعی و دارویی کاهش چربی خون

یک فوق تخصص آنژیو پلاستی درباره چربی خون و روش های کاهش آن به کمک تغذیه و ورزش توضیح داد.

28 اسفند 1398

نخستین همایش ملی خودروهای آینده برگزار می شود

به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری، همایش ملی خودروهای آینده با همکاری ستاد توسعه فناوری فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و سازمان های مدیریت صنعتی ایران در مرکز همایش های مدیریت صنعتی برگزار می شود.

26 اسفند 1398

اولسبلنگاه ، کشف زیبایی های ماسال

نمی گردد به ییلاق رفت و روزی را به پیک نیک در طبیعت نگذراند. اصلاً لحظاتی که با خانواده بگذرد، در شمار لحظات زندگی مان حساب نمی آیند.

16 اسفند 1398

چرا دیدن جزایر وحشی و قدرتمند فارو به لیست آرزوها تعلق دارد؟

FROROYAR این کلمه محلی برای جزایر فارو و نام خاص آن است. این مجموعه از جزایر در حدود نیمه راه بین نروژ و ایسلند است و از لحاظ فنی بخشی از پادشاهی دانمارک است، هرچند که مستقل است.

12 اسفند 1398

رونمایی از اتوبوس کاملا برقی بومی تا خاتمه سال، ساخت 70 درصدی قطعات در داخل کشور

مدیر طرح های کلان ستاد توسعه فناوری های فضایی و حمل ونقل پیشرفته معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری از رونمایی نمونه اولیه اتوبوس برقی تا انتها سال خبر داد و گفت: این طرح در دانشگاه تهران اجرایی شده است و از آنجایی که نهادهای مختلفی از جمله یکی از شرکت...

5 اسفند 1398

لیبی، 10 نیروی حفتر در جنوب طرابلس کشته شد

دولت وفاق ملی در غرب لیبی از کشته شدن 10 نفر از نیروهای شرق این کشور به فرماندهی ژنرال خلیفه حفتر در درگیری در اطراف فرودگاه طرابلس اطلاع داد.

2 اسفند 1398
تعداد: (49)