همایشها و نمایشگاه ها

خبرنگاران شرایط کرونا در لرستان به مرحله هشدار رسید

خرم آباد - خبرنگاران - استاندار لرستان گفت: شرایط گسترش بیماری کرونا در استان به مرحله هشدار رسیده و کمیته نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی باید در شهرستان ها تشکیل گردد.

21 مرداد 1399

نمایشگاه مجازی کتاب تهران، رویدادی به نفع ناشران

مدیر نشر کتاب تداعی گفت:با توجه به شرایط اقتصادی ناشران، ایجاد یک مکان مجازی گسترده و واحد که تمام ناشران بتوانند در آنجا کتاب های خود را عرضه کنند یک رویداد مثبت در حوزه ادبیات و نشر است.

12 مرداد 1399

تعداد بیماران بدحال کرونایی در تهران افزایش یافت

رییس اورژانس تهران گفت: این روز ها تعداد ماموریت های اورژانس پیش بیمارستانی کاهش یافته، اما بیماران کرونایی که منتقل می شوند بدحال تر بوده و به مراقبت های ویژه احتیاج دارند و بلافاصله از اورژانس به تخت های آی سی یو منتقل می شوند.

12 تیر 1399

عظیم ترین مشکل عرصه هنر انقلاب، سوء مدیریت است، جریان هنر انقلاب نیازمند راهنمایی و پرچم داری است

محمدحسین نیرومند، کاریکاتوریست معتقد است: زمانی که فرم انقلابی ایجاد گردد همه مخاطبان چه ایرانی و چه غیر ایرانی آن را درک می نمایند و این همگرایی و اختصاص گرایی می تواند در رونق و فراوری نیروی مختصص در این فرم بسیار موثر باشد.

11 تیر 1399

برگزاری مجازی نمایشگاه کتاب یا یک سال بدون نمایشگاه؟

به گزارش خبرنگاران ، کارشناسان حوزه فرهنگ موضوع برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب را در برنامه گفت و گوی فرهنگی رادیو گفت و گو آنالیز کردند.

5 تیر 1399

گروه تصویرگران کودک در اصفهان تشکیل می شود، برگزاری نمایشگاه تخصصی تصویرگری کودک

مدیر خانه گرافیک حوزه هنری اصفهان گفت: گروه تصویرگران کودک توسط خانه گرافیک حوزه هنری اصفهان تشکیل می شود، در این گروه به تولید اثر تصویری در سطح حرفه ای در زمینه کودک پرداخته می شود.

31 خرداد 1399

شرایط شرکت در جشنواره عکس فواد اعلام شد

به گزارش خبرنگاران، جشنواره عکس فواد در دو دوره گذشته به یاد فواد نجف زاده و با حضور جمعی از دانش آموختگان کلاس های فواد نجف زاده عکاس و تصویربردار سینما و تلویزیون برگزار شد و اکنون سومین دوره آن با موضوع ارتباط انسان با محیط پیرامون به دبیری سعید نیک...

30 خرداد 1399

خبرنگاران هشدار کابل در خصوص احتمال ابتلای نیمی از جمعیت افغانستان به کرونا

تهران- خبرنگاران- وزیر بهداشت افغانستان روز سه شنبه هشدار داد، اگر تدابیر جدی برای مقابله با ویروس کرونا اتخاذ نشود، محتمل است نیمی از جمعیت این کشور به بیماری کووید 19 مبتلا شوند.

24 اردیبهشت 1399

ترامپ آمار مرگ و میر کرونا را زیر سوال برد

رئیس جمهور آمریکا در مصاحبه ای آمار مرگ و میر 3.4 درصدی ناشی از ابتلا به بیماری کووید-19 را زیر سوال برد و گفت آدم های زیادی به این بیماری مبتلا می شوند و خوب می شوند.

3 اردیبهشت 1399

صنعت ژاپن در تکاپوی مقابله با کرونا

صنعت خودروسازی ژاپن با شیوع کروناویروس دچار رکود چشم گیری شده است.

30 فروردین 1399

150 میلیارد تومان پروژه در هفته دولت به بهره برداری می رسد

محمدرضا شریفی در مصاحبه با خبرنگاران در مورد اقدامات انجام شده در شهرستان شهربابک طی یکسال گذشته گفت: با پی گیری های انجام شده برای ثبت جهانی روستای دستکند میمند، این روستای تاریخی در امسال در فهرست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسید.

13 فروردین 1399

از لباس های جدید سپاهان رونمایی شد

باشگاه سپاهان از لباس های جدید تیم فوتبال این باشگاه رونمایی کرد.

28 اسفند 1398

نخستین همایش ملی خودروهای آینده برگزار می شود

به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری، همایش ملی خودروهای آینده با همکاری ستاد توسعه فناوری فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و سازمان های مدیریت صنعتی ایران در مرکز همایش های مدیریت صنعتی برگزار می شود.

26 اسفند 1398

لیبی، 10 نیروی حفتر در جنوب طرابلس کشته شد

دولت وفاق ملی در غرب لیبی از کشته شدن 10 نفر از نیروهای شرق این کشور به فرماندهی ژنرال خلیفه حفتر در درگیری در اطراف فرودگاه طرابلس اطلاع داد.

2 اسفند 1398

غارت میراث ایرانیان، 2 هزار قطعه تاریخی از تخت جمشید به یغما رفته است

موزه ملی ایران دیروز شاهد رونمایی معاون رئیس جمهوری از سردیس 2500 ساله سرباز هخامنشی بود. این سرباز پارسی ابتدای مهرماه امسال بعد از 80 سال با حسن روحانی رئیس جمهوری از نیویورک به ایران بازگشت تا جلوی دوربین های خبرنگاران داخلی و خارجی قرار گیرد.

7 دی 1398

توسعه دانشگاه ها به دلیل بعضی موانع ممنوع شده است

خبرنگاران/خراسان رضوی معاون آموزشی، پژوهشی و فرهنگی دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی گفت: شرایط دانشگاه ها به این شکل است که به دلیل محدودیت های موجود و موانعی که ایجاد کردند توسعه دانشگاه ها ممنوع و به شکل خط قرمز است اما در دانشگاه فرهنگیان قوچان رخ داده...

5 دی 1398

پامپئو: وزارت خارجه پاسخ اولیه درباره پرونده اوکراین را به کنگره داده است

وزیر خارجه آمریکا بر این باور است که وزارت خارجه ایالات متحده پاسخ اولیه به درخواست کنگره درباره اسناد مربوط به تحقیقات استیضاح رئیس جمهور را داده است.

20 آبان 1398

عملیات بزرگ یمنی ها در شرق عربستان؛ تأسیسات نفتی درهم شکسته شد

خبرنگاران، گروه بین الملل ـ رامین حسین آبادیان: ارتش و کمیته های مردمی یمن در ادامه نبرد خود با متجاوزان سعودی، دستاورد جدیدی را محقق ساختند. نیروهای یمنی بار دیگر پیروز شدند یک عملیات پهپادی پیروزیت آمیز را علیه مواضع حساس و استراتژیک سعودی ترتیب دهند...

22 مهر 1398

وثیقه دانشجویی برای سفر اربعین حذف شد

معاون فرهنگی دانشگاه پیام نور گفت: امسال وثیقه دانشجویان برای سفر به کربلا و شرکت در مراسم اربعین حسینی حذف شد.

20 مهر 1398

برگزاری نمایشگاه صنایع دستی و هنرهای سنتی در اصفهان

معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان از برگزاری نمایشگاه صنایع دستی و هنرهای سنتی با عنوان کارسوق اطلاع داد.

21 شهریور 1398
تعداد: (49)