10 خودرویی که جایگاهی در رنکینگ فروش پیدا نکرد

لزوما خودرو ها همیشه لوکس طراحی نمی گردد، اما این موضوع نباید باعث گردد تا هر طراحی روی خودرو ها انجام گردد که به موجب آن درصد فروششان کاهش یابد.

10 خودرویی که جایگاهی در رنکینگ فروش پیدا نکرد

به گزارش خبرنگار ، در این گزارش خودروهایی به شما معرفی می گردد که شاید ظاهری راحت داشته باشند اما به دلیل طراحی داخلی محبوبیت چندانی را بدست نیاورند و یا حتی ظاهر آنها نیز خیلی باعث جلب توجه نشد.

البته الزاما خودروها همیشه لوکس طراحی نمی شوند اما باید به گونه ای باشند تا تاثیری بر کاهش فروششان نگردد. در ادامه خودروهایی را خواهید دید که در رنکینگ فروش صندلی مناسبی نداشتند.

Covini C6W

این خودرو دارای 6 چرخ است درحالیکه اصلا لزومی نداشت که بجای 4 چرخ از 6 چرخ در طراحی آن استفاده گردد.از این رو استقبال چندانی از این مدل خودرو نشد.

Marcos Mantis

این مدل خودرو حتی در سال 1968 نیز خارج از انتظار بود.

Troll Sportcoupé

اولین تجربه برای جایگزینی فلز با پلاستیک، فایبر گلس بود. این ماشین حتی دو نفر را هم به زور در خود جای می داد و با استانداردهای 1958 مقایرت داشت.

Stutz Blackhawk

ظاهری کشیده با سپری بیش از حد بزرگ توجه عموم مردم را جلب نکرد و تنها از خودروهای مورد علاقه الویس پریسلی هنرپیشه و خواننده سابق هالیوودی بود.

PT Cruiser

ظاهری کوچک و چاق که مورد استقبال واقع نشد.

Brubaker Boxظاهر این خودرو بسیار زشت است حتی از لحاظ فنی نیز مسائل زیادی داشت که مانع محبوبیتش شد.

Reliant Robinخودرویی سه چرخ با موتوری کم قدرت که حتی با یک ضربه چکش از حرکت می ایستاد.

2010 Veritas RS IIIخودروهای ورزشی باید جلب توجه زیادی داشته باشد هم از لحاظ ظاهر و هم سرعت و لوکس بودن.این خودرو همه شرایط را داشت اما به دلایل نامعلوم فروش زیادی نکرد.

Fiat Multiplaاز لحاظ ظاهر خیلی مورد توجه واقع نشد اما از نظر فنی بسیار خوب عمل کرد به طوری که هنوز نمونه هایی از آن در خیابان دیده می گردد .اما به دلیل ظاهرش خیلی فروش نکرد.

The Auroraتولید این خودرو در سال 1958 مورد آزمایش نهاده شد اما این ماشین بیشتر شبیه جانوران دریایی است و ظاهر جذابی ندارد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "10 خودرویی که جایگاهی در رنکینگ فروش پیدا نکرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "10 خودرویی که جایگاهی در رنکینگ فروش پیدا نکرد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید