جزئیات جدید کار و فعالیت مشاغل در خوزستان

به گزارش وبلاگ تور کیش، خبرنگاران/خوزستان سخنگوی ستاد مدیریت بیماری کرونا در استان خوزستان جدیدترین دستورات ابلاغ شده از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا را تشریح کرد.

جزئیات جدید کار و فعالیت مشاغل در خوزستان

رضا نجاتی گفت: ستاد ملی مقابله با کرونا روز یکشنبه به ریاست رئیس جمهوری تشکیل شد و در حوزه های مختلف تصمیماتی گرفته شد. در عین حال باید توجه کنیم این موارد به منزله عادی شدن شرایط نبوده و قطع زنجیره انتقال، بستگی به عملکرد آحاد شهروندان دارد.

به گزارش وبلاگ تور کیش به نقل از استانداری خوزستان، وی شرح داد: پرسنل ادارات همچنان دو سوم به صورت نوبت کاری و یک سوم به صورت مرخصی فعالیت نموده و ساعت اداری همچنان از 7 تا 14 خواهد بود.

سخنگوی ستاد مدیریت بیماری کرونا در استان خوزستان ادامه داد: افراد دارای بیماری زمینه ای، زنان باردار و مادران شیرده از حضور در محل کار معاف هستند (به شرط عدم اشتغال به کار دوم)، همچنین اماکن متبرکه و مساجد تا 15 اردیبهشت تعطیل است و تجمع و افطاری در ماه مبارک رمضان ممنوع است.

مدیرکل حوزه دفتر استاندار خوزستان توضیح داد: مدارس و دانشگاه ها تا مقطع فوق لیسانس تعطیل بوده و مقطع دکتری از فردا فعالیت خود را شروع می نماید.

نجاتی اضافه نمود: پاساژها و بازارهای سربسته از روز دوشنبه با رعایت پروتکل های بهداشتی بازگشایی می گردد و روزانه صرفا تا ساعت 18 حق فعالیت دارند و در صورتی که در پاساژ یا بازار سرپوشیده، رستوران یا قهوه خانه واقع باشد، فعالیت شان جز به صورت غذای بیرون بر ممنوع خواهد بود.

سخنگوی ستاد مدیریت بیماری کرونا در استان خوزستان اظهار کرد: پارک ها و بوستان ها برای تجمع و نشستن ممنوع اما اگر افرادی بخواهند در این مکان ها پیاده روی نمایند، این کار بلامانع است.

وی اعلام کرد: فعالیت سالن های ورزشی، بدنسازی، قهوه خانه ها، رستوران ها، سالن های پذیرایی و مراکز کسب و کاری که مستلزم تجمع است، ممنوع است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "جزئیات جدید کار و فعالیت مشاغل در خوزستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات جدید کار و فعالیت مشاغل در خوزستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید