پورعلی گنجی: امیدوارم بازگشت خوبی به تیم ملی داشته باشم، مصدومیتم در فوتبال نادر است

مرتضی پورعلی گنجی ابراز امیدواری کرد، بازگشت خیلی خوبی به اردوی تیم ملی داشته باشد.

پورعلی گنجی: امیدوارم بازگشت خوبی به تیم ملی داشته باشم، مصدومیتم در فوتبال نادر است

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، مرتضی پورعلی گنجی که برای تماشای بازی دوستانه ایران و بولیوی در استادیوم آزادی حاضر شده بود در خاتمه این دیدار به خبرنگاران گفت: مصدومیت برای هر بازیکنی رخ می دهد و من هر روز فیزیوتراپی می کنم تا بتوانم هر چه سریع تر به شرایط آرمانی برگردم. مصدومیتی که دچار آن شده ام در فوتبال نادر است و از هر 500 بازیکن، سه یا چهار نفر دچار آن می شوند.

وی با بیان اینکه امیدوار است در اردوی بعدی تیم ملی حضور پیدا کند، توضیح داد: زمان بهبودی ام شش تا هفت هفته دیگر طول خواهد کشید که البته دو هفته آن طی شده است. امیدوارم بعد از بازگشتم به میادین اتفاق خوبی برایم رخ دهد و دیگر بدشانسی نیاورم.

مدافع تیم ملی در پاسخ به این پرسش که آیا نگران نیست بعد از بازگشت به اردوی تیم ملی جایگاهش را در ترکیب این تیم از دست داده باشد، مطرح نمود: به هرحال مصدومیت برای هر بازیکنی رخ می دهد. کی روش هم بازیکنانی را که می توانند به تیم ملی یاری نمایند، دعوت می نماید و نفراتی هم که حضور دارند عملکرد خیلی خوبی داشتند. من هم سعی می کنم بازگشت خیلی خوبی به تیم ملی داشته باشم و با دوستان و رقبای خود نیز برای قرار دریافت در ترکیب اصلی بجنگم.

پورعلی گنجی در خاتمه حاضر به صحبت در مورد بازی پرسپولیس مقابل السد در دور برگشت از مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا نشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "پورعلی گنجی: امیدوارم بازگشت خوبی به تیم ملی داشته باشم، مصدومیتم در فوتبال نادر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پورعلی گنجی: امیدوارم بازگشت خوبی به تیم ملی داشته باشم، مصدومیتم در فوتبال نادر است"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید